ДНЗ "Джерельце" Мирненської селищної ради
Найкоротший шлях емоційного розкріпачення дитини - це шлях через гру, фантазування. У цьому допоможе - театралізована діяльність.
Так 04 квітня 2018 року в нашому дитячому садку відбулася педрада за темою «Організація театрально-ігрової діяльності в закладі дошкільної освіти", мета якої була систематизувати знання педагогів з театрально-ігрової діяльності дітей дошкільного віку та створення в ЗДО умов для їх самореалізації. Форма проведення: ділова гра "Театр і діти".
Педагоги відзначили актуальність даної проблеми, обговорили завдання театралізованої діяльності дошкільників, ознайомилися з результатами тематичної перевірки «Стан роботи з театралізованої діяльності дітей», заслухали виступ вихователя Іванової ОВ. з повідомленням досвіду роботи «Етапи, методи і прийоми, засоби по розвитку театралізованої діяльності у 1 молодшій групі »
По закінченню педради був підведений підсумок всієї проведеної роботи в дитячому садку по театралізованої діяльності та намічена подальша робота по даному напрямку.
Педрада пройшла в теплій і дружній обстановці і стала корисниою для всіх учасників.
23 лютого 2018 року у ЗДО «Джерельце» згідно річного плану серед педагогів всіх вікових груп пройшов екологічний конкурс-огляд «Город на вікні».
Всі діти обожнюють чудеса і веселі відкриття. І виявляється їх можна влаштувати прямо в групі на підвіконні. Вирощування таких міні-городів розвиває допитливість і спостережливість у дітей, навички дослідництва, розширює уявлення про те, як доглядати за рослинами в кімнатних умовах, дає знання про необхідність світла, тепла, вологи, ґрунту для росту рослин, розвиває пізнавальні творчі здібності вихованців.
Вихователі усіх груп проявили не-аби яку фантазію та креативність по створенню неповторних, особливих та цікавих городів. У кожній групі – свій дизайн городу на підвіконні.
Зелені куточки стали улюбленим місцем дітлахів. Вони не лише споглядають, а й доглядають за своїми городами.
Театр, як відомо, люблять і діти, і дорослі. Його можливості різноманітні, а сила впливу велика. З метою систематизації знань педагогів з організації театрально-ігрової діяльності дітей дошкільного віку в дитячому садку «Джерельце» 14.02.2018 року пройшов семінар-практикум для педагогів у формі "Театрального рингу". Вихователі поповнили свій багаж знань про театральну діяльність в ЗДО. В ході практичної частини семінару були виготовлені різні види театру.
15 грудня 2017р. на базі ЗДО «Джерельце» пройшов районний семінар-практикум
«Шляхи підвищення спільної роботи ЗДО та сім’ї в розвитку особистості дитини.»
Своїм досвідом роботи з батьками поділились досвідчені педагоги нашого садочка.
Адміністрація дошкільного закладу та вихователі висловлюють подяку батькам всіх вікових груп за плідну співпрацю. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку.
«КОЛЬОРОВИЙ ТИЖДЕНЬ»
17.10.2017-20.10.2017
У Базовому компоненті дошкільної освіти багато уваги приділено вихованню свідомого активного дошкільника. Це дитина, яка вміє і хоче пізнавати світ, не прагне до готових рішень і моделей поведінки, а хоче відкривати його самостійно: на дотик, смак і запах; такий малюк воліє роздивитись усі кольори яскравого світу, почути всі його звуки й мелодії.
Кольори зцілюють нас, змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку або пристрасть, допомагають зосередитися. Колір впливає на підсвідомість не менш сильно, ніж вчасно сказане слово. Тому зараз створюються цікаві програми, розробки вправ та занять, ігор та дослідів, в яких використовується кольоротерапія в поєднанні з нестандартними техніками роботи в образотворчому мистецтві.
В ДНЗ «Джерельце» виникла ідея проведення «КОЛЬОРОВОГО ТИЖНЯ»
Вся робота була проведена відповідно до матеріалів збірника «Планування освітньої роботи для дітей дошкільного віку в період проведення кольорового тижня»
З метою формування системи знань у дітей дошкільного віку про основи здоров’я в період з 27.03.2017 по 31.03.2017 було проведено Тиждень здоров’я дитини .
Усіма педагогами розроблені плани навчально-виховної роботи під час проведення Тижня з урахуванням вікових особливостей та виконано їх у повному обсязі. Для батьків у куточках розміщено інформаційні матеріали, методичні рекомендації щодо охорони, збереження і зміцнення здоров’я дошкільнят.
Протягом Тижня для дошкільнят провели багато цікавих занять, конкурсів малюнків, лялькових театрів, екскурсій.
На виконання наказу Відділу освіти Мелітопольської районної державної адміністрації Запорізької області «Щодо підготовки та проведення місячника боротьби з туберкульозом в Запорізькій області», з метою попередження випадків захворювання на туберкульоз серед вихованців ДНЗ «Джерельце», збереження здоров’я та життя дітей.
З 6 березня по 31 березня 2017 року в нашому дитячому садочку проводився Місячник боротьби з туберкульозом.
Для систематичної та планомірної роботи по ознайомленню дітей з правилами та знаннями, що допоможуть їм підтримувати власне здоров'я, доглядати за тілом, орієнтуватися у фізіологічних змінах свого організму, у ДНЗ з дітьми була проведена робота у відповідності Базового компоненту дошкільної освіти, програми «Дитина».
08.02.2017 року у ДНЗ "Джерельце" відбулася педрада "Сучасний вихователь. Який він?»"
Мета:
1. Підвищити професійну компетентність педагогів, розвивати у них логічне мислення, комунікативні навички, вміння знаходити аргументи в підтвердження висловлювань, характеризуючих роботу педагога.
2. Розвивати у вихователів прагнення дотримуватись Кодексу професійної етики педагогічних працівників.
3. Розробити систему заходів, які сприятимуть вдосконаленню професійних вмінь та навичок педагогів, їх творчого потенціалу.
26.01.2017 року у ДНЗ "Джерельце" була проведена Інтерактивна ділова гра для вихователів «Школа безпечних наук»
Мета: навчити вихователів давати дітям знання правил поведінки в екстремальних ситуаціях.
Завдання:
-
актуалізувати й розширити знання вихователів щодо використання різноманітних методів і прийомів роботи з дітьми з метою формування основ безпеки життєдіяльності дошкільників та організації безпечного життєвого простору дитини в довкіллі;
-
з’ясувати ступінь підготовленості педагогів до реалізації завдань з формування у дошкільників основ БЖД і стимулювати їх до самоосвіти;
-
створювати сприятливі умови для обміну досвідом між педагогічними працівниками з проблемного питання;
-
сприяти підвищенню рівня професійної майстерності педагогів;
-
спонукати вихователів до творчого самовираження та самовдосконалення;
-
підвищувати професійний рівень майстерності вихователів.
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
Опишите фото...
31 жовтня 2016 року у нашому закладі відбувся
теоретичний семінар
Тема: «Самоосвіта педагогів на сучасному етапі»
Мета: ознайомити слухачів семінару з сучасними вимогами, пріоритетними завданнями самоосвіти педагогів; запропонувати пам’ятку щодо ведення щоденника з підвищення професійного рівня вихователя ДНЗ.
Попередня робота: опрацювання педагогами нормативних документів та методичної літератури з зазначеної проблеми; підготування пам’ятки з питання ведення щоденника з підвищення професійного рівня вихователя ДНЗ та зразків запису різних видів документів в щоденник самоосвіти; складання тематичного каталогу з проблеми «Самоосвіта як індивідуальна форма методичної роботи з педагогами».
Майстер – клас для вихователів
«Прогулянка екологічною стежиною дитячого садка»
Кожен вихователь дошкільного навчального закладу знає, яку можливість в роботі з дошкільниками надає прогулянка. Адже вона сприяє оздоровленню малят, збагаченню їх знань про природу та різноманітні явища, проведенню дослідницької діяльності, де матеріал надає сама матінка - природа.
Згідно річного плану закладу 1 грудня 2016 року в нашому ДНЗ проведено майстер - клаc Шох О.С., вихователем І категорії середньої групи, з метою посилити увагу вихователів до якісного проведення, насичення прогулянок освітнім змістом, яскравими враженнями.
30 вересня 2016 року відбулося засідання
Творчої групи за темою «Дитина в природному довкіллі».
Обговорили такі питання:
1. Визначення напрямків роботи творчої групи.
2. Обговорення тематики та строків виконання творчих завдань.
3. Затвердження графіку засідань творчої групи.
ТЕОРЕТИЧНИЙ СЕМІНАР
«Природа – важливий засіб виховання людини»
Міні-лекція «Екологічна освіта дошкільників» Дудля Н.О.
Екологічний кросворд «Форми організації при ознайомленні з природою»
Міні-лекція «Екологічна освіта дошкільників» Дудля Н.О.
«Природа – важливий засіб виховання людини»
В. Сухомлинський говорив, що екологічна освіта і виховання покликані забезпечити підростаюче покоління науковими знаннями про взаємозв’язок природи і суспільства, допомогти зрозуміти багатогранне значення природи для суспільства і кожної людини зокрема, виробити потребу в спілкуванні з природою та сформувати прагнення брати активну участь у поліпшенні довкілля. Передумовою цього є екологічні знання, а результатом – екологічний світогляд.
Тиждень безпеки життєдіяльності
25.04.16-29.04.16
І дорослим і малечі
Варто знати певні речі, Щоб здоров’я вберегти
Й не довести до біди.
РОБОТА ТВОРЧОЇ ГРУПИ
"Створення макета - дерево (пори року)"